Hírek / Sport

Döntő rövidítésben kaptak ki Udvardy Pannáék a hamburgi tenisztorna nyolcaddöntőjében

2023. július 26. 06:45 Sport | Szerző: Fazekas Gábor

Udvardy Panna a holland Arantxa Rus oldalán döntő rövidítésben kikapott a Noma Noha Akugue, Ella Seidel német kettőstől a 260 ezer dollár (90 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás tenisztorna női párosversenyének nyolcaddöntőjében.

Udvardy – aki vasárnap egyesben sikerrel vette az első kört, így nyolcaddöntőbe jutott – és társa gyorsan, 22 perc alatt nyerték az első szettet, majd a második végén elveszítették adogatójátékukat, ezzel a rivális egyenlített. A döntő rövidítésben a német duó 9-7-re ellépett, majd a negyedik meccslabdáját értékesítette.

Udvardy egyéniben a hazai közönség előtt szereplő Eva Lysszel találkozik szerdán a 16 között.

Eredmény
női páros, nyolcaddöntő
Noma Noha Akugue, Ella Seidel (német) – Udvardy Panna, Arantxa Rus (magyar, holland, 4.) 4:6, 7:5, 12-10 – döntő rövidítés