Hírek / Sport

Elkészült a katari labdarúgó-világbajnokság pontos menetrendje

2022. október 18. 08:00 Sport | Szerző: Fazekas Gábor

Az egy hónap múlva, november 20-án kezdődő XXII., katari labdarúgó-világbajnokság csoportokra bontott menetrendje magyar idő szerint:
 
A világbajnokság mérkőzéseit az M4 Sport és az m4sport.hu közvetíti élőben.
 
A csoport:
 
Katar
Ecuador
Hollandia
Szenegál
 
Mérkőzések:
 
november 20., vasárnap:
Katar-Ecuador, al-Hor 17.00
 
november 21., hétfő:
Szenegál-Hollandia, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
 
november 25., péntek:
Katar-Szenegál, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
Hollandia-Ecuador, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
 
november 29., kedd:
Hollandia-Katar, al-Hor 16.00
Ecuador-Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
 
B csoport:
 
Anglia
Egyesült Államok
Wales
Irán
 
Mérkőzések:
 
november 21., hétfő:
Anglia-Irán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
Egyesült Államok-Wales, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
 
november 25., péntek:
Wales-Irán, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
Anglia-Egyesült Államok, al-Hor 20.00
 
november 29., kedd:
Wales-Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
Irán-Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) 20.00
 
C csoport:
 
Argentína
Lengyelország
Mexikó
Szaúd-Arábia
 
Mérkőzések:
 
november 22., kedd:
Argentína – Szaúd-Arábia, Luszail 11.00
Mexikó-Lengyelország, Doha (974 Stadion) 17.00
 
november 26., szombat:
Lengyelország – Szaúd-Arábia, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 14.00
Argentína-Mexikó, Luszail 20.00
 
november 30., szerda:
Lengyelország-Argentína, Doha (974 Stadion) 20.00
Szaúd-Arábia – Mexikó, Luszail 20.00
 
D csoport:
 
Franciaország
Dánia
Ausztrália
Tunézia
 
Mérkőzések:
 
november 22., kedd:
Dánia-Tunézia, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 14.00
Franciaország-Ausztrália, al-Vakra 20.00
 
november 26., szombat:
Tunézia-Ausztrália, al-Vakra 11.00
Franciaország-Dánia, Doha (974 Stadion) 17.00
 
november 30., szerda:
Tunézia-Franciaország, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 16.00
Ausztrália-Dánia, al-Vakra 16.00
 
E csoport:
 
Németország
Spanyolország
Japán
Costa Rica
 
Mérkőzések:
 
november 23., szerda:
Németország-Japán, al-Rajjan (Halifa Stadion) 14.00
Spanyolország-Costa Rica, Doha (al-Tumama Stadion) 17.00
 
november 27., vasárnap:
Japán-Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 11.00
Spanyolország-Németország, al-Hor 20.00
 
december 1., csütörtök:
Japán-Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) 20.00
Costa Rica-Németország, al-Hor 20.00
 
F csoport:
 
Belgium
Horvátország
Kanada
Marokkó
 
Mérkőzések:
 
november 23., szerda:
Marokkó-Horvátország, al-Hor 11.00
Belgium-Kanada, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
 
november 27., vasárnap:
Belgium-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 14.00
Horvátország-Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion) 17.00
 
december 1., csütörtök:
Horvátország-Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 16.00
Kanada-Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00
 
G csoport:
 
Brazília
Szerbia
Svájc
Kamerun
 
Mérkőzések:
 
november 24., csütörtök:
Svájc-Kamerun, al-Vakra 11.00
Brazília-Szerbia, Luszail 20.00
 
november 28., hétfő:
Kamerun-Szerbia, al-Vakra 11.00
Brazília-Svájc, Doha (974 Stadion) 17.00
 
december 2., péntek:
Kamerun-Brazília, Luszail 20.00
Szerbia-Svájc, Doha (974 Stadion) 20.00
 
H csoport:
 
Portugália
Ghána
Uruguay
Koreai Köztársaság
 
Mérkőzések:
 
november 24., csütörtök:
Uruguay-Koreai Köztársaság, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 14.00
Portugália-Ghána, Doha (974 Stadion) 17.00
 
november 28., hétfő:
Koreai Köztársaság-Ghána, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 14.00
Portugália-Uruguay, Luszail 20.00
 
december 2., péntek:
Koreai Köztársaság-Portugália, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 16.00
Ghána-Uruguay, al-Vakra 16.00
 
nyolcaddöntő:
 
december 3., szombat:
A1-B2, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
C1-D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20.00
 
december 4., vasárnap:
D1-C2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00
B1-A2, al-Hor 20.00
 
december 5., hétfő:
E1-F2, al-Vakra 16.00
G1-H2, Doha (974 Stadion) 20.00
 
december 6., kedd:
F1-E2, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 16.00
H1-G2, Luszail 20.00
 
negyeddöntő:
 
december 9., péntek:
E1/F2 – G1/H2, al-Rajjan (Egyetemváros Stadion) 16.00 (1.)
A1/B2 – C1/D2, Luszail 20.00 (2.)
 
december 10., szombat:
F1/E2 – H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion) 16.00 (3.)
B1/A2 – D1/C2, al-Hor 20.00 (4.)
 
elődöntő:
 
december 13., kedd:
1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese, Luszail 20.00
 
december 14., szerda:
3. negyeddöntő győztese – 4. negyeddöntő győztese, al-Hor 20.00
 
bronzmérkőzés:
 
december 17., szombat:
az elődöntők vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16.00
 
döntő:
 
december 18., vasárnap:
az elődöntők győztesei, Luszail 16.00
 
Forrás és kép: M4Sport


next 5

A mi világunk

Hírek

Banner