Hírek / Közélet

Sikeres volt a Tök-Jó félmaraton és családi futónap

2022. november 9. 07:00 Közélet | Szerző: Fazekas Gábor

Két táv is érintette Kisteleket, a 10,5 kilométeres táv befutóit a Szent István téren köszöntötték a helyi segítők, a 21 kilométert futók itt fordultak vissza Ópusztaszerre.

November 5-én, szombaton rendezte meg a Platán SE az immár kilencedik Tök-Jó félmaratont és családi futónapot. A program versenyközpontja az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark volt, innen indultak a futók, illetve itt zajlott a 2 kilométeres verseny.

Kisteleket két táv is érintette a négyből, a Szent István téren volt a 21 kilométeres táv egyik frissítőállomása. A másik táv a 10,5 kilométeres befutója volt, a szervezők helyi segítői köszöntötték itt a célba érkezőket, és akasztották az előnevezők nyakába az egyedi befutóérmet.

Forrás és kép: kistelekjaras.hu